Paket Atıksu Terfi İstasyonları

Özellikle sızdırmazlık sağlanmasının önemli olduğu noktalarda (Yeraltı su seviyesinin yüksek olduğu noktalar, içme suyu havzaları, deniz seviyesindeki lokasyonlar vb.) yüksek performans gösteren Grundfos hazır terfi istasyonları, hem yeraltı suyunun kirlenmesinde, hem de enerji maliyetlerinin azaltılmasından önemli rol oynar. Dünya genelinde geniş bir uygulama alanına sahip olan hazır terfi istasyonları, ülkemizde de hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Standart uygulamaların yanında ortam ve bölge şartlarına göre de ilave ekipman ve özel imalatlarla ihtiyaca en uygun tasarım imkanı sağlanmaktadır.

Grundfos paket tip hazır terfi istasyonları; pompa haznesi, pompaları, vana, kolektör, seviye kontrol ekipmanları, kontrol ünitesi, montaj ve devreye alma hizmetiyle birlikte anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Montaj maliyetleri, betonarme sistemlere göre çok daha düşüktür. İstasyonunun iç ekipmanlarının montajı, betonarme gibi sahada değil, fabrika ortamında yapılmaktadır. Bu özelliği sayesinde de ürün daha stabil ve sağlam montaj ile daha güvenilir ve kontrol edilebilir hale gelmektedir. Ayrıca betonarme pompa istasyonlarının kalıplama, beton dökme, sızdırmazlık gibi hata yapma olasılığı yüksek uygulamaları da ortadan kaldırılmış olur. Bu sayede de montaj ve imalat işçiliklerinden tasarruf sağlanmış olur. Son derece dayanıklı bir malzeme olan CTP (Cam Takviyeli Polyester) ‘den imal edilen tanklar atık su uygulamalarında güçlü ve dış etkenlere karşı tamamen dirençlidir. Özel tasarım pit dizaynı ile sedimantasyon ve koku problemleri riskini de minimize eder.

Paket Atıksu Terfi İstasyonları

Paket Atıksu Terfi İstasyonları Çözümlerimiz

Atık su, insan yaşamını etkileyen önemli unsurlardan bir tanesi olurken insan yaşamında istenmeyen durumlara yol açabilir. Bu çerçevede atık suyun yaşam alanında uzaklaştırılması ya da terfi ettirilmesi gerekir. Flowmech Mühendislik olarak terfi süreçlerinde kullanılacak her çözümü titiz bir şekilde ortaya koyuyoruz. Projelendirme ve tasarım süreçlerinde gerekli her detayı ön plana çıkarırken mühendislik biliminin ilkeleri doğrultusunda hareket etmeye de odaklanıyoruz.

İnsan yaşamının hemen her anında ihtiyaç duyulan atıksu çözümleri çerçevesinde hazır paket terfi istasyonu ile ihtiyaç odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Çevreci bir yaklaşım ve insanların yaşam kalitesini iyileştirecek bir anlayışla Flowmech Mühendislik anlayışına uygun çözümler üretiyoruz.

Flowmech Mühendislik olarak altyapı projelerinin boyutu fark etmeksizin terfi istasyonu çözümleriyle hareket ediyoruz. Sistemin entegre ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemesini sağlamak adına tasarım ve boyutlandırmada ideal seviyeleri tercih ediyoruz. Kompakt tasarımlar ve titiz hesaplamalar çerçevesinde altyapı konusunda en ideal sonuçları yakalıyoruz.

Atık Su Terfi Çözümlerinde Kalite

Mühendislik biliminin ilkeleri doğrultusunda hareket ederken uzun süreli kullanıma uygun çözümler geliştiriyoruz. Özel tasarımlarla hazırlanmış ve standartlara uygun çözümlerle kusursuzluğu yakalamanızı sağlayacak bir yaklaşıma imza atıyoruz. Atıksu terfi çözümlerimizde katı parçaların ve tortu oluşumunun en az oranda olması adına yapılandırma sağlıyoruz. Bu bağlamda bakım ve onarım süreçlerini gerektirmeyecek şekilde çözümler sağlıyoruz. Siz de projenize değer katmak ve en ideal yaklaşıma sahip olmak adına paket atıksu terfi istasyonu çözümlerimizden faydalanmaya başlamalısınız. Kaliteli bir yaklaşımla size özel çözümler sunuyoruz.

Flowmech Telefon
Flowmech Mail
Flowmech Sosyal Medya