UV Sistemleri

Suyun temizliğini sağlamak adına farklı çözümler tercih edilirken suya doğrudan müdahalenin olmadığı sistemler daha ilgi çekici olur. Bu kapsamda UV sistemleri ile temizlenen suların teknik anlamda daha kaliteli olması adına çözümler geliştirilmektedir. Flowmech Mühendislik olarak teknolojiden maksimum manada faydalanmayı amaçlayan yaklaşımımızla çözüm geliştiriyoruz.

Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri suya doğrudan bir müdahalenin olmadığı ve sadece UV-C ışınlarının kullanıldığı çözümlerdir. Mikroorganizmalar ve diğer kirleticilerin temas ettiği suya ışıklar sayesinde müdahale edilerek fotooksidasyon işlemi yapılır.

UV Sistemleri

UV Sistemleri ve Dezenfeksiyon Süreci

Teknik anlamda kusursuz bir süreç neticesinde dezenfeksiyon süreçlerini sürdürürken kaliteli bir yaklaşımla ideal olanı yakalamanızı sağlıyoruz. Bu çerçevede kullanılan UV cihazlarının her parçası özenle seçilmektedir. Sistemin bütün parçaları titizlikle bir araya getirilerek UV sisteminin kusursuzluğu ile daha kullanışlı bir su ortaya çıkar.

UV sistemlerinin kullanım alanı ve amacına uygun bir şekilde yapılandırılması sayesinde kusursuzluğu yakalamak mümkün olur. Bu çerçevede Flowmech Mühendislik olarak ideal bir yaklaşım sergilemeye özen gösteriyoruz.

UV Sistemleri

Sistem Projelendirme ve Uygulaması

Flowmech Mühendislik olarak ihtiyaç odaklı bir yaklaşımla öncelikle ne tür bir UV sistemine ihtiyaç duyulduğunu belirliyoruz. Daha sonrasında gerekli test ve kontrolleri yaparak sizlerin beklentilerine cevap veriyoruz. UV sistemleri ile proje konusunda kusursuz bir çözüm üretmek ve suyun daha kullanışlı bir seviyeye taşınmasını sağlamak adına siz de Flowmech Mühendislik ile iş birliği yapabilirsiniz.

Süreci mühendislik bilgileri ışığında ve teknoloji odaklı bir şekilde sürdürürken kullanım odaklı bir anlayışla en ideal olanı yakalamayı hedefliyoruz.

 

Flowmech Telefon
Flowmech Mail
Flowmech Sosyal Medya