Yangın Söndürme Sistemleri

Ülkemizde yangın söndürme sistemlerinin önemi son yıllarda daha iyi irdelenmekte ve uygulamaları daha doğru bir şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Flowmech olarak bu doğrultuda TSE Yangından Korunma Yönetmeliği, NFPA ve UL-FM standartlarına uygun proje tasarımı ve uygulamaları yapmaktayız. Hedefimiz, işletmelerin olası yangın durumlarında minimum zararla çıkmasıdır. İşletme yapısına, alanına, depolanan malzemelere göre, köpüklü söndürme sistemleri, sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri uygulamalarını başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Doğru pompa seçimi, doğru söndürme sistemi tasarımı, borulama dizaynı ve işçilik kalitesine üst düzey önem vererek müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmak en büyük hedefimizdir.

Yangın Söndürme Sistemleri

 

Tasarım ve Proje Aşaması

Yapıların yangın algılama ve söndürme süreçleri ile alakalı tesisat kurulumu adına ön çalışmaların tamamlanmasını sağlarken mimari projeye uygun ve tahliye planlamasını da gerçekleştiren bir anlayışla proje tasarımına imza atıyoruz. Yangın söndürme sistemleri ile alakalı gerekli izinlerin alınmasıyla kanuni sorumlulukların yerine getirilmesini de destekliyoruz. Hidrolik hesaplamalar, dizayn süreçleri ve diyagramlarla mühendislik ekiplerimizin başarısını sizlerle buluşturuyoruz.

Malzeme Tedarik Süreci

Yangın söndürme süreçleri ile alakalı başarı odaklı bir yaklaşıma odaklanırken uluslararası standartlara uygun malzemelerin kullanılmasını destekliyoruz. TSE, ISO, EN ve VdS gibi kabul görmüş standartlar sayesinde ürünlerin en iyi şekilde performans sağlamasına imkân tanıyoruz. Temin sonrası kontrollerle de ekipmanların tam anlamıyla ihtiyaca uymasını sağlıyoruz.

Yangın Söndürme Sistemleri

Montaj ve Denetim

Projeye uygun montaj ve uluslararası standartlara uygun yaklaşımlarla projelerin deneyimini destekliyoruz. Özellikle de ihtiyaçlara cevap verecek bir anlayışla kalite ve sürdürülebilirlikten yana çözüm üretmeye odaklanıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve mühendislik bilimine uygun yaklaşımlarımızla yangın söndürme çözümlerinde ideal olanı yakalıyoruz.

Periyodik Bakım Çözümleri

Flowmech Mühendislik olarak projelendirme ve uygulama süreçlerinde aktif bir şekilde yer alırken bakım ve tadilatı da benzer yaklaşımlarla destekliyoruz. Özellikle de ihtiyaç odaklılığı önemseyen anlayışımızla hareket ederek olası sorunlara yönelik etkin çözümler geliştiriyoruz.

Siz de Flowmech Mühendislik ile ihtiyaçlarınıza uygun bir çözümden fayda sağlamak adına mutlaka yangın söndürme sistemleri ile alakalı destek almalısınız. Kaliteli ve başarılı anlayışımızla sizlerin ihtiyaçlarına en doğru şekilde çözüm üretiyoruz.

Flowmech Telefon
Flowmech Mail
Flowmech Sosyal Medya